Letos se Bára cítí lépe, pomohla jí totiž 4. dubna 2014 operace pro uvolnění svalového tonusu metodou Ulzibat, díky níž může narovnat záda a nohy. Nebyla levná - rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří se zúčastnili Dnů krásy pro Barunku v kadeřnictví Katky Kneiflů nebo si koupili nějaký šperk v Top Second handu. Velký dík patří též Lucce Jéglové a uhersko-brodské kavárně Ulité kafe, pánům Tejčkovi a Tichému, kteří neúnavně šli (a stále jdou) za svým cílem pomoc Báře a její rodině, manželům Pavlíčkovým a spoustě dalších, kteří pomáhají, a to nejenom finančně.

Během Bářiny nemoci, s inovacemi medicíny, novými metodami a rostoucím chápáním potřeb dítěte nezbytných pro zkvalitnění jeho života, se rodiče seznámili s několika způsoby léčby a také s podpůrnými prostředky, výživovými doplňky či rehabilitačními pomůckami. Jedním z důvodů, proč je třeba se v problematice léčby Bářiny nemoci stále vzdělávat a aktualizovat své dosavadní znalosti o ní, je fakt, že ze strany lékařů neexistuje konkrétní medikace. Je tedy třeba, aby se její rodiče víceméně sami snažili různými cestami najít vyhovující metody a výživové doplňky.

Po návštěvě u prof. Martiníka z Hradce Králové, který je specialistou na metabolické poruchy, se nedílnou součástí Báry jídelníčku staly nutridrinky, které doplňují stravu těch, kteří kvůli nemoci nemohou přijímat její dostatečné množství.
Na klinice celostní medicíny doporučili konzumaci kapek s názvem Dračí krev, každý den sní Baruška lžičku mleté kurkumy a doplňuje fytominerály.

Ve škole Bára cvičí se specialisty, plave, jezdí na motomedu. Doma nosí ortézy, které jí pomáhají jemně natahovat zkrácené svalstvo. Asistenční ptáček Pepík má svůj podíl na její dobré náladě.

213091030/0600

Na toto číslo účtu můžete posílat případné finanční dary.

Finančně přispět můžete taképřes službu PayPal, a to na příbuzné stránce

www.vyletirybka.cz

Pokud by jste nám rádi s čímkoliv pomohli,
obraťte se prosím na maminku

miladasedlackova@seznam.cz

DĚKUJEME!

TAKÉ VŠEM, KTEŘÍ NÁM JIŽ POMOHLI A POMÁHAJÍ